Wysyłam listy.

Nieczęste i na temat.

A w nich premiery i możliwość zakupu nowej biżuterii, zanim zostanie wprowadzona do sklepu.

  Prostota i lekkość na co dzień. Zauważalnie mniej. KOLEKCJA "SO SIMPLE" Cząstka siebie w świecie - prawdziwa iskra. KOLEKCJA "MAŁY JOE" Idealnie Nieidealny. Unisex KOLEKCJA "SKAŁA"

  Powtarzalność. Różnorodność.

  A może to wcale nie są przeciwne bieguny? A może każde ziarenko piasku ma swoje miejsce na wielkiej plaży i gdy im się przyjrzysz – zobaczysz, że wcale nie są identyczne. Może właśnie odróżniają nas te mikroelementy.
  Nie bądź identyczna, bądź sobą.

  To dobre zadanie na całe życie – zdrowy balans między indywidualizmem, a poczuciem, że jesteśmy wszyscy tacy sami.

  Twoja biżuteria podróżuje w estetycznych, metalowych pudełkach, które możesz powtórnie wykorzystać.

  Napisz do mnie poprzez zakładkę Kontakt. Porozmawiamy o ważnym dla Ciebie projekcie i pomogę Ci dokonać wyboru.

  Na czytelników Newslettera i stałych klientów czekają rabaty.

  Współpracuję z serwisem Przelewy24 i dzięki temu możesz rozłożyć płatność na dogodne dla Ciebie raty.

  "Uwielbiam go, to pierwsza ozdoba z którą praktycznie się nie rozstaję i w niej śpię. Jeszcze tak nie miałam. Powiem Ci, że jesteś jak dobra gra hazardowa.... wciągnęłam się ;). Jeszcze Ci muszę napisać, że taka wielka i silna ozdoba już nie jest nie dla mnie. Muszę się nauczyć cenić siłę i wielkość, więc tutaj jest też ukryta symbolika. Do tej pory nie odważyłabym się na taki wyrazisty pierścień. "

  Susanna

  "Pierścionek to mój talizman, nie rozstaję się z nim."

  Monika

  "Jest przepiękny, idealny i pasuje do innych ważnych pierścionków, które mam. Jestem zakochana bez pamięci w oceanicznym Joe! Jeszcze raz dziękuję"

  Nina

  "Nietuzinkowy, pełen 'niepokojącego' piękna, oryginalny pierścionek. Zauroczył mnie od pierwszej chwili."

  Katarzyna

  "Kolczyki przepiękne. Proste, oryginalne, nietuzinkowe i eleganckie zarazem. Zostały dostarczone wczoraj, a dzisiaj zwróciły uwagę wszystkich w pracy. Już wiem, że będę sięgała po nie bardzo często. Świetnie jest mieć na sobie coś, co można kreślić jako JA. Dziękuję Pani i czekam na kolejne pomysły i propozycje."

  Magda

  "Właśnie odebrałam kolczyki, jestem nimi oczarowana, to malutkie dziela sztuki ❤ i do tego to pudełeczko i sposób zapakowania - czułam się jak mała dziewczynka rozpakowująca prezent od Mikołaja? Dziękuję bardzo za te emocje."

  Anna

  "Dziękuję i cieszę się, że Panią znalazłem. Wyzwanie było duże, bo moja dziewczyna jest magistrem sztuki i jej tablica 'biżuteria' na Pinterescie powodowała ból głowy u każdego jubilera. Tutaj jestem pewny, że będzie dobrze."

  Jerzy

  X