mikowskajewelry@gmail.com

Odbierz

5% rabatu na pierwsze zakupy.

Wysyłam listy. Nieczęste i na temat. A w nich premiery i możliwość zakupu nowej biżuterii, zanim zostanie wprowadzona do sklepu.

  p

  Oryginalne obrączki

  Wiwaty, toasty, śmiech i płynąca z oddali muzyka radują wiele serc - Ty też w myślach jesteś już przy tym dniu. W wizji mieni się piękna suknia i dostojny garnitur oraz idealna sala wypełniona bliskimi. Do pełni szczęścia, może brakować Ci jednego przedmiotu, który znajdziesz w moim sklepie. Oferuję obrączki ręcznie robione na zamówienie i spersonalizowane według Twoich potrzeb.

  Pamiątka na całe życie

  W moim sklepie znajdziesz oryginalne obrączki, które będą przypominać Ci o tym najpiękniejszym w życiu dniu. Zachowane w symbolicznych przedmiotach wspomnienia potrafią trwać z nami dłużej niż fotografie i filmy. Za każdym razem, gdy spojrzysz na dłoń, nieważne, ile minie lat, przypomnisz sobie radosny toast, radość Twoich bliskich i suknię sunącą po płytkach.

  Jeszcze lepiej mogą kojarzyć się nietypowe obrączki ślubne, ponieważ są oryginalne. Ręcznie robione ozdoby są jedyne w swoim rodzaju, każda z nich to twórczy proces, który uwielbiam. Dokładam wszelkich starań, abyście Wy równie miło patrzyli na te życiowe pamiątki.

  Dopracowany każdy szczegół

  Niezmiernie cenię jakość wykonywanej przeze mnie biżuterii. Obrączki robię ze złota z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych. Metal może mieć barwę białą, różową lub żółtą (klasyczną). Szerokość jest dopasowywane indywidualnie, a wykończenie może być polerowane lub satynowe. Brylant może mieć nietypową średnicę w zależności od modelu i wielkości ślubnego pierścionka. Biżuteria jest ręcznie robiona z dbałością o każdy szczegół.

  Małżeństwa sprzed 6 tysięcy lat

  Śluby tysiące lat temu były bardziej nietypowe. Oryginalności niewątpliwe dodawała niegdysiejsza kultura. Małżeństwa sprzed tysięcy lat i te dzisiejsze łączą jednak obrączki. Już w starożytnym Egipcie wręczało się tę biżuterię w dniu ślubu.

  Oryginalny krąg symbolizował wieczną miłość pomiędzy małżonkami. Wykonywano nie zawsze typowe, ręcznie robione ozdoby z różnych materiałów.

  Wybierz własne, oryginalne pierścionki ślubne, ręcznie wykonane - zapytasz, dlaczego? Odpowiedź jest prosta... Nie muszą być nudne i typowe, więc idealnie dopasują się do Ciebie.

  X