mikowskajewelry@gmail.com

Odbierz

5% rabatu na pierwsze zakupy.

Wysyłam listy. Nieczęste i na temat. A w nich premiery i możliwość zakupu nowej biżuterii, zanim zostanie wprowadzona do sklepu.

  p

  Pierścionki złote i srebrne

  Z miłości do rękodzieła artystycznego i fascynacji pięknem kamieni szlachetnych – właśnie tak w mojej pracowni powstaje każda z prezentowanych tu ozdób. Biżuteria jest wynikiem wieloletnich artystycznych poszukiwań, a jednocześnie wpisuje się w różne gusta moich klientek. Miłośniczkom elegancji, subtelności i prostoty wpadną w oko modele z takich kolekcji, jak So Simple czy Mały Joe. Ozdób, które będą odzwierciedlać nieidealność i złożoność ludzkiej natury, szukaj natomiast w kolekcji Skała. Ręcznie robione pierścionki z diamentami i innymi kamieniami (a także bez nich) znajdą również uznanie wśród wielbicielek surowych form.

  Złoty pierścionek z surowym diamentem o specjalnym zadaniu

  Poszukujesz pomysłu na oryginalny pierścionek zaręczynowy? Jesteś w dobrym miejscu – niektóre z dostępnych modeli spełniają się również w takiej roli. To na przykład biżuteria z kolekcji Mały Joe, którą wykonuję ze złota próby 585. Surowy diament jest m.in. ozdobą modeli Pierwotna Moc i Pierwotna Moc Czarny Blask. Jako nietypowa obrączka ślubna może sprawdzić się z kolei model Skała, wykonany ze srebra próby 925.

  Personalizowany, ręcznie robiony pierścionek - źródło codziennej siły

  Z chęcią wykonam dla Ciebie taki model biżuterii, jakiego nie będzie miał nikt inny. Dostosuję go do Twoich wymagań – jak w przypadku modelu Kosmiczna Skała, w którym można wybrać symbole planet, zgodne z Twoim kosmogramem. W niektórych modelach otrzymasz też możliwość wyboru koloru złota (białego, żółtego lub różowego), brylantu (czarnego, różowego, żółtego i bezbarwnego) lub kamienia (na przykład kamień księżycowy, kyanit, onyks, rubin czy szafir). Masz inne sugestie? Zgłoś się do mnie - pomogę Ci w wyborze ozdoby, która będzie towarzyszyła Ci w najważniejszych, ale również codziennych chwilach.

  Zachęcam do przyjrzenia się wszystkim propozycjom oraz do czerpania inspiracji z załączonych fotografii i opisów. Która z nich najlepiej trafi w Twój gust?

  X