mikowskajewelry@gmail.com

Odbierz

5% rabatu na pierwsze zakupy.

Wysyłam listy. Nieczęste i na temat. A w nich premiery i możliwość zakupu nowej biżuterii, zanim zostanie wprowadzona do sklepu.

  p

  O biżuterii

  Mam na imię Joanna i tworzę biżuterię dla Ciebie.

  Pracuję w złocie, srebrze i z naturalnymi kamieniami. Proponuję wzory ze stałych kolekcji, które wykonuję w krótkich seriach. Ponieważ pracuję ręcznie nad każdym egzemplarzem, ich ilość jest niewielka i różnią się od siebie z tego względu, jak i z tego, że używam naturalnych kamieni, często surowych, a one nie zawsze lubią się powtarzać w skali 1:1.

  Poza tym, wykonuję zamówienia indywidualne, które można złożyć kontaktując się ze mną bezpośrednio.

  joanna_mikowska_a

  Zapraszam do sklepu, gdzie znajdziesz dostępną biżuterię uporządkowaną wg kolekcji.

  Jeśli szukasz pierścionka z charakterem, połączenia surowego kamienia i jubilerskiego błysku – poznaj MAŁEGO JOE, który jest o tym, że dopiero całość jest pięknem. Chcesz delikatnego, prostego akcentu  –  zajrzyj do kolekcji SO SIMPLE, może kolczyki Yin Yang to coś dla Ciebie? Albo zauroczy Cię elegancki kuzyn Małego Joe – SMART JOE? Pociąga Cię surowy, nieco niepokojący dizajn? Nie boisz się mocnej formy? Zobacz pierścienie SKAŁA i kolczyki KINTSUGI. Jeśli przede wszystkim kochasz kolory natury zaklęte w kamieniach, mam dla Ciebie kolekcje:  W TRAWIE, W CHMURACH. Zapoznaj się również z KOSMICZNĄ SKAŁĄ. To unikatowy pierścień, którego symbolika związana jest z Twoim kosmogramem – mapą Nieba w momencie Twoich urodzin. W stałej ofercie mam również obrączki. ZOBACZ, jeśli szukasz modelu dla siebie.

  Biżuteria, która widnieje w sklepie jest dostępna,

  jeśli jest inaczej – informuję o tym na początku opisu produktu. Poza tym – znajdziesz w sklepie osobny dział ZAMÓW PODOBNE. Pracuję wg własnych projektów, nie kopiuję biżuterii wykonywanej przez innych artystów.

  Skontaktuj się ze mną jeśli spodobał Ci się konkretny model, porozmawiamy o możliwych wariantach, pokażę Ci również prace, które wykonałam w ciągu 13 lat pracy, a które mogą odpowiadać Twoim wyobrażeniom i zaproponuję odpowiednie modyfikacje.

  Rozgość się na stronie i załóż konto klienta, gdzie możesz śledzić drogę przesyłki oraz historie zamówień. Możesz też zapisać się na newsletter, którego czytelnicy, jak i stali klienci mogą liczyć na kody rabatowe.

  Zapraszam.

  joanna_mikowska3a
  X