mikowskajewelry@gmail.com

Odbierz

5% rabatu na pierwsze zakupy.

Wysyłam listy. Nieczęste i na temat. A w nich premiery i możliwość zakupu nowej biżuterii, zanim zostanie wprowadzona do sklepu.

  p

  O biżuterii

  Jesteś zmęczona powtarzalnością?

  Szukasz wyrazistego akcentu, dopełnienia kreacji na ważną okazję i małego, lubianego towarzysza codzienności. Nosisz srebro i złoto, bo wiesz, że biżuterię  wykonaną z nich można naprawić i przywrócić pierwotny blask. Wreszcie – jesteś miłośniczką ciekawych kamieni. Zobacz jak jubilerskie klasyki – diament i szafir prezentują się w surowej postaci i nietypowych kolorach.

  Kolczyki sztyfty oksydowane srebro, złoto - kolekcja Czuję.png2
  Kolczyki sztyfty oksydowane srebro, złoto - kolekcja Czuję. Tęsknota

  Zapraszam do sklepu, gdzie znajdziesz dostępną biżuterię uporządkowaną wg kolekcji.

  Jeśli szukasz pierścionka z charakterem, połączenia surowego kamienia i jubilerskiego błysku – poznaj MAŁEGO JOE, który jest o tym, że dopiero całość jest pięknem. Chcesz delikatnego, prostego akcentu  –  zajrzyj do kolekcji SO SIMPLE, może kolczyki Yin Yang to coś dla Ciebie? Pociąga Cię surowy, nieco niepokojący dizajn? Nie boisz się mocnej formy? Zobacz pierścienie SKAŁA i kolczyki KINTSUGI. Masz ochotę na wyraziste kolczyki? Sprawdź czy połączenie złota i srebra w kolekcji CZUJĘ to coś dla Ciebie. Jeśli przede wszystkim kochasz kolory natury zaklęte w kamieniach, mam dla Ciebie kolekcje:  W TRAWIE, W CHMURACH. Zapoznaj się również z KOSMICZNĄ SKAŁĄ. To unikatowy pierścień, którego symbolika związana jest z Twoim kosmogramem – mapą Nieba w momencie Twoich urodzin. W stałej ofercie mam również obrączki. ZOBACZ, jeśli szukasz modelu dla siebie.

  Wykonuję zamówienia indywidualne.

  Skontaktuj się ze mną jeśli spodobał Ci się konkretny model, porozmawiamy o możliwych wariantach, pokażę Ci również prace, które wykonałam w ciągu kilkunastu lat pracy, a które mogą odpowiadać Twoim wyobrażeniom i zaproponuję odpowiednie modyfikacje. Pracuję wg własnych projektów, nie kopiuję biżuterii wykonywanej przez innych artystów.

  Rozgość się na stronie i załóż konto klienta, gdzie możesz śledzić drogę przesyłki oraz historie zamówień. Możesz też zapisać się na newsletter, którego czytelnicy, jak i stali klienci mogą liczyć na kody rabatowe.

  Zapraszam.

  Kolczyki sztyfty oksydowane srebro, złoto - kolekcja Czuję
  X