mikowskajewelry@gmail.com

Odbierz

5% rabatu na pierwsze zakupy.

Wysyłam listy. Nieczęste i na temat. A w nich premiery i możliwość zakupu nowej biżuterii, zanim zostanie wprowadzona do sklepu.

  p

  Mały Joe – kolekcja biżuterii

  Biżuteria jest nośnikiem wielu emocji – takie założenie towarzyszy mi podczas projektowania kolejnych wyjątkowych akcesoriów. Może symbolizować rzeczy wielkie, doniosłe i wszechogarniające, ale i przyziemne, codzienne i proste. Czasami jest syntezą, w której właśnie proste formy mogą przypominać nam o najbardziej fundamentalnych, najdonioślejszych uczuciach. Każda z odczuwanych przez nas emocji i każde z przeżytych doświadczeń składa się na wyjątkowość naszego istnienia. Taka właśnie jest rola biżuterii z surowymi kamieniami i małymi brylantami z kolekcji Mały Joe, która zdaje się przypominać nam, że mimo codziennej rutyny jesteśmy częścią czegoś wielkiego. O ich charakterze świadczy fakt, że moje klientki - przyszłe panny młode wybierają je na swoje pierścionki zaręczynowe.

  „Perfectly imperfect”

  Mały Joe to wykonywane ręcznie, złote pierścionki z surowym diamentem, kyanitem, kamieniem księżycowym i małym brylantem, szafirem lub rubinem w obrączce. Używam złota próby 585 – jego kolor: różowy, biały i żółty łączę i dopasowuję do barw kamieni i brylantów, umieszczanych w obrączce. Ta, podobnie jak oprawa kamienia, jest polerowana, brzegi dookoła kamienia głównego: surowego diamentu, kyanitu lub kamienia księżycowego są lekko fakturowane. Symbolizuje to połączenie idealnego z nieidealnym i przywodzi na myśl wszystkie niedoskonałości, które składają się na wyjątkowość i magię każdego indywidualnego istnienia.

  Letni Poranek, Piasek Pustyni, Pierwotna Moc

  Złote pierścionki z surowym diamentem w kolorze czarnym, szarym lub niebieskim kamieniem księżycowym czy też kyanitem powstają w różnych rozmiarach – wejdź na podstronę wybranego wariantu, by poznać dostępne opcje.

  X