mikowskajewelry@gmail.com

Odbierz

5% rabatu na pierwsze zakupy.

Wysyłam listy. Nieczęste i na temat. A w nich premiery i możliwość zakupu nowej biżuterii, zanim zostanie wprowadzona do sklepu.

  p

  Kolczyki

  Jeśli preferujesz prostotę i minimalizm, to w roli niewielkiego akcentu spełnią się ręcznie robione, unikatowe kolczyki Yin Yang. Nazwa kolekcji – So Simple mówi zresztą sama za siebie. Lekką, ażurową ozdobą są kolczyki Iloczyn i Iloczyn II. W ich przypadku możesz wybrać kierunek mocowania sztyftów, przez co biżuteria będzie układać się nieco inaczej. Jeszcze inną propozycją są modele Krople i Mała pełnia , w przypadku których zdecydujesz o kolorze złota: różowym, białym lub żółtym.

  Kolczyki sztyfty z szafirem w różnych odcieniach

  Interesują Cię ozdoby, w których wyeksponowane jest piękno kamieni szlachetnych? Do gustu mogą przypaść Ci kolczyki z szafirem z kolekcji W chmurach. Ta biżuteria opiera się na kamieniach w szarym kolorze – intrygującym, ale i spokojnym, łagodnym. W ramach tej samej kolekcji znajdziesz również sztyfty gdzie główną rolę gra szafir beżowy. Jego piękno podkreślone jest złotem próby 585 oraz kontrastującym w kolorze rodolitem.

  Oksydowane srebro

  Okazałą ozdobą są duże kolczyki z kolekcji Kintsugi. Na nich z pewnością zawiesisz oko na dłużej. Duży rozmiar zestawiony jest z minimalistyczną stylistyką, a najważniejszym elementem jest subtelna, lecz kontrastowa dekoracja. Przypominająca pęknięcie linia, która przecina powierzchnię biżuterii jest nawiązaniem do japońskiej techniki naprawiania ceramicznych naczyń. Przyciąga uwagę ciemna kolorystyka, uzyskana dzięki oksydowanemu srebru; „pęknięcie” natomiast jest jasne. W ramach tej kolekcji znajdują się kolczyki minimalistyczne w kształcie koła oraz półkola. Oksydowane srebro jest również podstawą ozdób z kolekcji Czuję. Te kolczyki są fakturowane i posiadają złote akcenty i sztyfty.

  Biżuteria proponowana w tej i pozostałych zakładkach sklepu jest nietypowa, czasem minimalistyczna, czasem bardziej skomplikowana. Kolczyki są odbiciem doświadczeń, przejawem emocji i pięknym dodatkiem, który pomaga wyrazić to, co odczuwamy głęboko w duszy. Zapraszam do składania zamówień!

  X