mikowskajewelry@gmail.com

Odbierz

5% rabatu na pierwsze zakupy.

Wysyłam listy. Nieczęste i na temat. A w nich premiery i możliwość zakupu nowej biżuterii, zanim zostanie wprowadzona do sklepu.

  p

  Dostawa

     

  Po dokonaniu zamówienia i zaksięgowaniu kwoty rozpoczynam realizację. W przypadku biżuterii dostępnej od ręki, wysyłka nastąpi w przeciągu 1-2 dni roboczych. Jeśli zdarzy się sytuacja wyjątkowa – poinformuję Cię mailowo o opóźnieniu. W przypadku zamówień indywidualnych szczegóły realizacji uzgadniamy korespondencyjnie. Biżuterię wysyłam w bezpiecznych, estetycznych metalowych pudełkach, w których możesz ją przechowywać, lub wykorzystać powtórnie do innego celu. Do przesyłki dołączam paragon, ale w taki sposób, że możesz bez problemu go wyjąć, jeśli biżuteria jest prezentem. W sytuacji, gdy ma zostać dostarczona bezpośrednio osobie obdarowanej – napisz mi o tym, a wyślę Ci dowód zakupu drogą mailową.

  Biżuterię wysyłam za pośrednictwem firmy kurierskiej FedEx lub za pośrednictwem systemu paczkomatowego firmy InPost. W niektórych przypadkach istnieje możliwość odbioru osobistego po wcześniejszym umówieniu.

  Koszt wysyłki na terenie Polski to 13 zł. Koszt wysyłki poza granicę Polski wynosi od 55 zł i zależy od  cennika wysyłek firmy kurierskiej do kraju docelowego. W niektórych krajach istnieje dodatkowo obowiązek uiszczenia opłat celnych.

  X